Motyw: Ghostbusters

Tu omawiamy motyw Ghostbusters, który wystąpi przy pierwszym spotkaniu. :slight_smile:

Przygotowałem transkrypcję Ghostbustersów (zaaranżowałem na dwie gitary,klawisze,bas i perkusję - w razie potrzeby będę to modyfikować). Jest to nasza baza do pracy na warsztatach. Rozpisałem też dwie skale, które nam się przydadzą do improwizacji.
Niechaj nie przerazi Was liczba stron i nut - nie musicie znać tego na pamięć. Najważniejsze, żebyście ogarniali dane motywy, które powtarzają się w różnych momentach utworu. Zrobiłem podpisy pod pięciolinią, na każdej stronie - pomogą Wam zrozumieć strukturę całego utworu i przy okazji wyselekcjonować motywy do nauki).

W razie jakichkolwiek wątpliwości/problemów z partyturą - dajcie znać na priv :slight_smile:
link do Ghostbusters: Ghostbusters (WZM).pdf (294,0 KB)
link do skali: pentatonika h-moll i skala h-moll (eolska).pdf (30,1 KB)

Bartosz, czy dałoby radę dopisać do tego jakieś partie na skrzypce i altówkę?
I jeszcze jedno, gdyby taka partia powstała, to czy mógłbyś mi ją udostępnić w formacie edytowalnym? Korzystam z oprogramowania MuseScore i za pomocą tego oprogramowania ćwiczę wykonanie takiego utworu wraz z wirtualną orkiestrą. Pozwala mi to przygotować się do wspólnego grania. Aby to prze kompilować do formatu MuseScore potrzebuję pliki w formacie: mxl lub musicxml lub mscx.
Sam jestem w posiadaniu wielu utworów muzycznych (poza metalem niestety), którymi mogę się podzielić, tylko nie wiem czy te ta grupa będzie chciała grać. :slight_smile:

Hej! Zdecydowanie poruszamy się po różnych gatunkach, dla każdego znajdzie się miejsce, a w najgorszym wypadku wypracujemy kompromis.