Muzyczny stand-up Czesława Mozila

Originally published at: https://muzykawlegionowskim.pl/wydarzenie/muzyczny-stand-up-czeslawa-mozila/

Przewrotna, słodko-gorzka i zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty – na połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, zapraszamy do Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie we wtorek 15 października o godz. 19. Bilety w cenie 50 zł dostępne w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach* oraz serwisie internetowym ewejsciowki.pl!

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Zapraszamy na wieczór z historiami z życia opowiedzianymi za pomocą największych hitów Czesława!

Czesław Stefan Mozil– polski piosenkarz, kompozytor, akordeonista, a także osobowość telewizyjna. Lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa, współzałożyciel i były członek formacji Tesco Value.
Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, noszącą ślady kabaretu, rocka, z elementami punk rocka. Sam Mozil określa swoją muzykę mianem „popu” lub „alternatywnego popu” z „podtekstem punkowym”.