Przesłuchania do Teatru Muzycznego Pod Pretekstem

Originally published at: https://muzykawlegionowskim.pl/wydarzenie/przesluchania-do-teatru-muzycznego-pod-pretekstem/

Nie możesz przestać nucić pod prysznicem, a gdy słyszysz muzykę Twoje nogi same rwą się do tańca? Czy może od zawsze fascynował Cię teatr, oraz chciałeś/chciałaś zgłębić tajniki gry aktorskiej? Poczuć jak to jest kiedy oczy setek osób wpatrzone są tylko w Ciebie… Teatr Muzyczny „Pod Pretekstem” chce Cię zaprosić na przesłuchanie, które odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 r. o godz. 19 w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach.
Jeśli szukasz miejsca, w którym z uśmiechem na ustach będziesz mógł/mogła realizować swoją pasję oraz poznać nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, to dobrze trafiłeś/trafiłaś!
Jeżeli wszystko co do tej pory przeczytałeś/przeczytałaś jest prawdą, sprawdź się! Teatr Muzyczny „Pod Pretekstem” chce Cię zaprosić na przesłuchanie do nowego, autorskiego projektu! Być może to właśnie Ciebie szukamy!
Przesłuchanie będzie opierać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Prosimy o uprzednie nadesłanie emaila zgłoszeniowego zawierającego następujące informację; imię i nazwisko, wiek, doświadczenie artystyczne. Zgłoszenia prosimy dosyłać na adres: teatr.podpretekstem@gmail.com