Wielki Zderzacz Muzyków #4

Originally published at: https://muzykawlegionowskim.pl/wydarzenie/wielki-zderzacz-muzykow-4/

Co dwa tygodnie, w soboty, odbywają się otwarte spotkania dla powiatowych i okolicznych muzyków. Zbieramy się w przynajmniej częściowo wyposażonej w sprzęt nagłośnieniowy i klimatyzację sali, zabieramy swoje instrumenty i gramy! Wolni słuchacze również przemiło widziani!
Uwaga! Tym razem spotykamy się w filii GCKiS Chotomów!
13:00 – rozkładamy sprzęt
14:00 – rozpoczynają się warsztaty
16:00 – rozpoczynają się dżemy
19:00 – kończymy
Przed dołączeniem do warsztatów postaraj się zapoznać z materiałem, który już przerobiliśmy – https://forum.muzykawlegionowskim.pl/tags/warsztaty-mwl
Całość moderuje nasz fantastyczny kolega Bartek Bujniewicz z zespołu Juga (ex Inflatable Beverage Cooler) – https://www.youtube.com/channel/UC8iZN3cz9oVs84xWo52zscQ/videos?view=0&sort=p&flow=grid
Poznajemy się, rozmawiamy, gramy. Mieszamy składy, podmieniamy się na instrumentach, wychodzimy z własnych ram i ograniczeń, obaw. Rodzą się pomysły, projekty, przyjaźnie, plany.
Wejdź na nasze forum bądź grupę na Facebooku, sprawdź jak będzie wyglądać najbliższe spotkanie:
– https://forum.muzykawlegionowskim.pl/
– https://www.facebook.com/groups/muzycywlegionowskim/
Wpadnij i zobacz! Pytania? Pytaj! 🙂
Do tej pory udział wzięli:
Bartek/Juga, Grzesiek, Hubert, Jan/KTO, Kacper/Juga, Kokos, Kuba/KTO, Michał/Juga, Wojtek/Juga, Ania, Dakti/Crapteam, Marcin/Saletra, Michał/Abulia, Olo(? – nie wpisał mi się na listę, więc z pamięci)/Abulia, Seba/Abulia, Wojtek/Abulia, Yusuke, Kamil, Kostek, Radek/YTFB, Adam/BBQ, Madzia, Paweł oraz Sławek!